Dołącz do nas!

Witaj w świecie Akuny! Tutaj dbamy o Twoje zdrowie i o Twoje finanse. Dołączając do nas masz łatwy dostęp do najwyższej jakości produktów w atrakcyjnych cenach oraz stwarzasz sobie wyjątkowe możliwości biznesowe. Sam wybierz, jak chcesz zacząć!

ZESTAW ZP1

662 zł W zestawie otrzymujesz
  • 4 produkty Alveo
  • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Dystrybutora, stałą zniżkę 35% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP2

1383 zł W zestawie otrzymujesz
  • 9 produktów Alveo
  • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Dystrybutora, stałą zniżkę 35% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP3

2825 zł W zestawie otrzymujesz
  • 20 produktów Alveo
  • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Senior Dystrybutora, stałą zniżkę 40% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP4

5645 zł W zestawie otrzymujesz
  • 40 produktów Alveo
  • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję menedżerską – Lider, stałą zniżkę 40% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych i 4 rodzaje Premii Miesięcznych.

Tylko teraz możesz zyskać jeszcze więcej!

W każdym z proponowanych powyżej zestawów możesz 4 szt. Alveo wymienić na Immuno Pack, czyli zestaw w którym znajdziesz po jednej sztuce każdego z 4 produktów: Aku4 Commpex, AkuC Forte, Mastervit, Onyx Plus Flexi i benefit w postaci dodatkowego AkuC Forte.

Skorzystaj! Wymień 4 produkty na 5!
Chcąc skorzystać z powyższej możliwości w polu "uwagi do zamówienia" wpisz "wymieniam".

Wybierz Twój Zestaw:Jeśli dowiedziałeś się o Akunie od konkretnej osoby, koniecznie poproś ją o numer umowy.

(min. 5 znaków)
Umowę uważa się za zawartą po otrzymaniu na Państwa pocztę e-mail wiadomości potwierdzającej przyjęcie Rejestracji przez Akuna Polska Sp. z o.o. Zgodnie art. 27 ustawy o ochronie praw konsumentów przysługuje Państwu 14-dniowy termin na odstąpienie od zawartej umowy. Dane dotyczące niniejszej rejestracji będą przechowywane w siedzibie firmy Akuna Polska Sp. z o.o. w formie elektronicznej.