Witaj

Naszą misją jest inspirowanie do życia w zdrowiu, niezależności, wolności finansowej i pomaganie sobie w spełnianiu swoich marzeń.

Jeśli bliskie są Ci wartości takie jak:
wsparcie, relacje, uczciwość, zaangażowanie, zdrowie, rozwój i odpowiedzialność, to zapraszamy do nas!

Na początku zobacz to nagranie, wybierz zestaw i zdecyduj, czy chcesz iść z nami dalej.

ZESTAW ZP1

617 zł W zestawie otrzymujesz
 • 4 produkty Alveo
 • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Dystrybutora, stałą zniżkę 35% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP2

1383 zł W zestawie otrzymujesz
 • 9 produktów Alveo
  (5 sztuk Alveo Grape
  4 sztuki Alveo Mint)
 • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Dystrybutora, stałą zniżkę 35% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP3

2825 zł W zestawie otrzymujesz
 • 20 produktów Alveo
  (10 sztuk Alveo Grape
  10 sztuk Alveo Mint)
 • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję Senior Dystrybutora, stałą zniżkę 40% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych.

ZESTAW ZP4

5645 zł W zestawie otrzymujesz
 • 40 produktów Alveo
  (20 sztuk Alveo Grape
  20 sztuk Alveo Mint)
 • Zestaw ten gwarantuje Ci pozycję menedżerską – Lider, stałą zniżkę 40% na wszystkie nasze produkty i korzyści finansowe w postaci 4 rodzajów Premii Tygodniowych i 4 rodzaje Premii Miesięcznych.

Wybierz produkty idealne dla Ciebie!

W ramach zestawów każde opakowanie Alveo (4 szt.) tego samego smaku możesz wymienić na opakowanie (4 szt.) Alveo o innym smaku, na opakowanie mix (2 szt. Alveo Grape i 2 szt. Alveo Mint) lub Immuno Pack, który zawiera Aku4 Complex, AkuC Forte, Mastervit, Onyx Plus Flexi. Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z wymiany opakowania na Immuno Pack, to otrzymasz dodatkowy benefit – dodatkowy produkt AkuC Forte.

Chcąc skorzystać z powyższej możliwości w polu "uwagi do zamówienia" wpisz na co chcesz wymienić swoje opakowanie.

Wybierz Twój Zestaw:(min. 5 znaków)
Umowę uważa się za zawartą po otrzymaniu na Państwa pocztę e-mail wiadomości potwierdzającej przyjęcie Rejestracji przez Akuna Polska Sp. z o.o. Zgodnie art. 27 ustawy o ochronie praw konsumentów przysługuje Państwu 14-dniowy termin na odstąpienie od zawartej umowy. Dane dotyczące niniejszej rejestracji będą przechowywane w siedzibie firmy Akuna Polska Sp. z o.o. w formie elektronicznej.